Історія одного життя

Відповісти
Юлія

Історія одного життя

Повідомлення Юлія » 03 червня 2018, 10:48

Темрява, незрозумілий шум із сусідньої кімнати, смужка світла пробивається крізь щілину під дверима. Маленька дівчинка прокинулася серед ночі, підвелася з ліжка. Без страху та роздумів пішла подивитися що ж там. Невідомі люди в незвичному одязі біля її бабусі. Вона знає, що то лікарі. Вона знає, що знаходиться там де і повинна, середовище лікарів – її середовище, хоча їй лише п’ять років. Медицина не має вікових обмежень, лише певні особливості на різних етапах життя. Тоді медициною для неї було записати собі в листочок призначені медикаменти, нехай навіть вона добре не розчула назви і деякі букви в неї чомусь виходять дзеркальному відображенні. Тоді її іграшки хворіли і виліковувалися, лікувалися амбулаторно, сидячи в довгих чергах під кабінетом лікаря, та в стаціонарі, де їм проводилися операції, інфузії, моніторувалися їхні показники.

Світить сонце, повітря пахне весною, свіжістю. Доросла дівчинка готує свої домашні завдання до школи. Вона вчить біологію, програму 9 класу, коли вони нарешті вивчають анатомію. В неї вдосталь ентузіазму і знову це відчуття себе на своєму місці, бо зараз це для неї такий спосіб відчувати себе в медицині.

Останній літній день, сонячний, привітний і теплий. Зовсім доросла дівчинка має сьогодні свято, в неї посвята у студенти. Першокурсники в халатах, якими так пишаються, їх вітають такі недосяжні студенти 6 курсу, вони роблять фотографії на фоні тепер вже їхнього університету. Щастю дівчинки не має меж, бо тепер вона ще більше дотикається до медицини і вона на своєму місці.

Нічим не особливий будній робочий день. Триває пара з пропедевтики педіатрії. Після опитування викладач вибирає декількох студентів з групи, а в їх числі і дівчинку, для практичної частини. Вони ідуть в реанімацію новонароджених. Це вперше в них такий досвід. Дівчинці дають погодувати малятко з пляшечки, вона хвилюється, руки тремтять, бо ж дитинка зовсім малесенька. З цього почався її шлях до вибору майбутньої спеціальності.

Свіжий літній вечір, в повітрі ще пахне нещодавнім дощем. Та сама дівчинка вже випускниця. Шість років пролетіли, і саме час озирнутися назад. Медицина з нею від самого дитинства, у кожному віковому періоді по-своєму. А зараз вона на порозі справжнього занурення, вона майже лікар. Скільки було різних подій в університеті, скільки змінилося за цей час переконань, думок. А відчуття себе на своєму місці не змінилося. Бо медицина – це життя, яке не зважаючи на всі труднощі та незгоди, залишається твоїм.

P.S. Дівчинка з історії – це звісно я. Суть, яку я хотіла донести цим текстом, висвітлюється останнім реченням. Без зайвої романтики я хочу донести лише те, що для мене медицина – це життя. А ще я познайомилася зі своїм нареченим на першому курсі і з цього часу ми разом. Скоро в нас буде своя сім’я. Ніхто з наших родичів не є лікарями, але ми зустрілися обоє у цьому непередбаченому, але такому прекрасному, і нерозривно пов’язаному з медициною, житті.
DoctorDnepr

Re: Історія одного життя

Повідомлення DoctorDnepr » 03 червня 2018, 17:48

Красиво, талантливо написано. Не пробовали себя в литературе?
Юлія

Повідомлення Юлія » 03 червня 2018, 19:19

Дуже вдячна. Поки що не пробувала, поєдную медицину з живописом зараз :)
Головний модератор
Администратор

Повідомлення Головний модератор » 03 червня 2018, 19:37

Лікар, живопис... Вам стовідсотково треба спробувати себе в літературі, Ви ж така творча людина!
Юлія

Повідомлення Юлія » 03 червня 2018, 21:13

Дякую за такі теплі слова :)
Виталий Олегович

Повідомлення Виталий Олегович » 03 червня 2018, 21:52

Мне тоже именно эта история больше всех понравилась. Мой голос пойдет в Вашу копилку.
Юлія

Повідомлення Юлія » 03 червня 2018, 22:19

Дякую, мені надзвичайно приємно читати такі відгуки :)
Валерий Викторович

Повідомлення Валерий Викторович » 04 червня 2018, 11:25

Плюсую однозначно
Юлія

Повідомлення Юлія » 04 червня 2018, 13:28

Дякую!
Відповісти

Повернутись до “Медик - це доля, або Чому медицина стала моїм життям - завершено!”