Медична реформа сільської медицини, або Дайош селу інтернет!

Відповісти
Василь Гатило

Медична реформа сільської медицини, або Дайош селу інтернет!

Повідомлення Василь Гатило » 28 лютого 2018, 19:27

Згідно даних однієї з медичних інформаційних систем, що увійшла до національної електронної системи охорони здоров’я eHealth, у 2017 понад півмільйона українців потрапили на прийом до лікаря за допомогою онлайн-запису. 31 січня 2018 року в Україні набули чинності закони, які були покладені в основу медичної реформи. Це закон «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Наступний етап розвитку системи – це запровадження електронних медичних карток. Увесь анамнез пацієнта, результати його аналізів, перебіг хвороби будуть доступні онлайн. До чого це все?

Та ні, все клас, нанотехнології в кожен дім. Перемога! Реформа! Але не для всіх...
1.png
Сьогодні у більшості сільських амбулаторій та медпунктів немає ані комп’ютерної техніки, ані доступу до Інтернету. Немає грошей, зате є обіцянки, та і хто з провайдерів потягне провода в колхоз Зірочка заради одного продвинутого дохтора? Як вирішуватимемо проблеми підйому сільської медицини? Та і хто туди поїде?
Василь Гатило

Re: Медична реформа сільської медицини, або Дайош селу інтернет!

Повідомлення Василь Гатило » 04 квітня 2018, 19:35

У нас немає на форумі сільських лікарів? А хоча звідки, коли мабуть немає інтернету...
Мольфар

Повідомлення Мольфар » 12 липня 2018, 17:54

На запитання Василя Гатило принаймі я вже є із села. І інтернет в мене є в амбулаторії кабельний. Проте зона стільникового покриття нікудишня. Заповнюю декларацію пацієнту, а код підтвердження може прийти за хвилину, за кілька годин, а інколи на другий день( сьогодні було два таких випадки). Уявляєте яка продуктивність праці? А про емоції я вже мовчу, бо як їх описати, то адмін мене точно заблокує.
Василь Гатило

Повідомлення Василь Гатило » 12 липня 2018, 21:42

Ой пам'ятаю, поїхав до друзів на село, так там, щоб додзвонитися, треба в спеціальне місце йти на пагорбі, щоб зв'язок наколдувати… жах... 21 сторіччя! Про мобільний інтернет там взагалі ніхто не чув!
Відповісти

Повернутись до “Медична реформа в Україні”