Післядипломна освіта з "Британським медичним журналом"

Відповісти
Адміністратор
Администратор

Післядипломна освіта з "Британським медичним журналом"

Повідомлення Адміністратор » 08 січня 2018, 17:23

Міністерство охорони здоров’я України розпочало співпрацю з «Британсь­ким медичним журналом» («BMJ»), який є одним з найбільших онлайн-ресурсів для навчання та професійного зростання медиків. Це стало можливим шляхом підписання нового Меморандуму про взаєморозуміння, який акредитує BMJ на роботу в сфері підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки лікарів.

BMJ як один із провідних світових генераторів медичних знань реалізує амбіційну навчальну ініціативу підтримки клінічних рішень, яка ставить собі за мету удосконалення рівня охорони здоров’я в Україні. Ініціатива покликана надати клініцистам та професійним працівникам сфери охорони здоров’я доказові онлайн-інструменти та ресурси, включаючи «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика BMJ» та «Навчання з BMJ»), для покращення рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань.

Колеги, хто користується нагодою? Чи дієвим є інструмент? І як до програми можуть долучитися одни з найчисельніших категорій лікарів - пенсіонери, некомп'ютеризовані та медики, що не мають доступу до мережі інтернет?
З повагою, Адміністратор
Василь Гатило

Re: Післядипломна освіта з "Британським медичним журналом"

Повідомлення Василь Гатило » 30 січня 2018, 14:33

Залишилося опанувати англійську мову, а там вже і гайдлайни закордонні у власному перекладі підуть. Кожній бабці-лікарю в поліклініку по словнику, а потім поки пацієнт не відповість на ду ю спік інгліш - до кабінету не пускати. То молоді можна, вони нині продвинуті.
DoctorDnepr

Re: Післядипломна освіта з "Британським медичним журналом"

Повідомлення DoctorDnepr » 30 січня 2018, 20:20

Надо было в школе и в университете учить, все было доступно и бесплатно. Теперь делать выводы и учить детей.
Відповісти

Повернутись до “Післядипломна освіта”